Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.10.2017 10:48
God Eater 3 w Europie. Walka z Aragami wchodzi na nowy etap
458V

God Eater 3 w Europie. Walka z Aragami wchodzi na nowy etap

W sobotę Bandai Namco zapowiedziało God Eater 3, o czym donosił Igor. Na szczęście nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie europejskiego wydania tego RPG-a akcji.

Bandai Namco od pewnego czasu poważnie traktuje rynek europejski i nie inaczej jest z God Eater 3. Firma potwierdziła, że szykowany przez nich role-play akcji wyląduje również w Europie - równocześnie z wydaniem amerykańskim. Nie znamy niestety jeszcze dokładnej daty premiery. Nie wiadomo nawet czy produkcja będzie gotowa na 2018 rok.

God Eater 3. Pierwsza zajawka

Informacji towarzyszy następująca notatka, wprowadzająca nas w klimat God Eater 3:

"Wiele lat minęło od ostatniej bitwy.  Aragami, przerażające bestie, nadal terroryzują świat. By go ocalić i odnowić równowagę powołano grupę nowych herosów - tzw. God Eaterów, ludzi z darem władania bronią God Arc.

Połącz siły z innymi God Eaterami by zgładzić monstrualne nowe gatunki Aragami. Ale to nie jedyna twoja misja. Coś dzieje się z God Eaterami a granica między ciemnością a światłem nigdy nie była tak cienka. Czas wyzwolić się z przeklętych okowów, które ściskają duszę God Eaterów".

God Eater 3 trafi na konsole stacjonarne (wydawca nie sprecyzował niestety czy na wszystkie sprzęty, czyli PS4, XOne oraz NS).

Poniżej najnowsza wersja trailera, który wiedzieliśmy po raz pierwszy w sobotę. Tym razem z angielskimi napisami.

Tagi: Bandai Namco Europa god eater God Eater 3

Nie przegap