Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2017 13:32
The Last of Us: Part II. Data premiery wspomniana przez kompozytora - gra ma szansę trafić na PlayStation 5?
7238V

The Last of Us: Part II. Data premiery wspomniana przez kompozytora - gra ma szansę trafić na PlayStation 5?

Wiele na to wskazuje, że nie możemy liczyć na rychłą premierę The Last of Us: Part II. Na temat daty wypowiedział się znany kompozytor, który studzi oczekiwania największych fanów serii. Twórca mógł powiedzieć o kilka słów za dużo.

Gustavo Santaolalla to argentyński muzyk, którego pracę mogliśmy podziwiać w The Last of Us. Twórca został zaproszony przez Naughty Dog do pracy nad The Last of Us: Part II i podczas ostatniego wywiadu został zapytany o produkcję „Niegrzecznych Psiaków”.

The Last of Us: Part II. Umiejscowienie wydarzeń odnalezione przez fanów?

Marzyliście o premierze The Last of Us: Part II w 2018 roku? Zapomnijcie o takich przyjemnościach. Gustavo Santaolalla podczas rozmowy z dziennikarzem wspomniał, że jego praca dla gry ma zostać zakończona dopiero w 2019 roku.

Następnie deweloperzy zajmą się zaimplementowaniem utworów do przygody, ale trudno wyobrazić sobie, by gra mogła faktycznie trafić na rynek po kilku miesiącach. Patrząc również na katalog wydawniczy japońskiej korporacji w ostatnich latach, to możemy spodziewać się tak dużej premiery w pierwszych miesiącach (znowu marzec?) 2020 roku.

Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to The Last of Us: Part II może być pierwszym hitem szykowanym na premierę PlayStation 5 – nie możemy zapomnieć, że konsola według analityków oraz plotek ma trafić na rynek na przełomie 2019-2020 roku.

Na zakończenie warto wspomnieć – The Last of Us: Part II powstaje od 2014 roku, ale tytuł został oficjalnie zaprezentowany w 2016 roku. Autorzy zdecydowali się umiejscowić wydarzenia 5 lat po The Last of Us, a główną bohaterką tym razem podobno będzie Ellie.

Źródło: http://wccftech.com/last-us-part-ii-2019-release-date/

Tagi: data premiery Naughty Dog playstation 4 sony the last of us The Last of Us: Part II