Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2017 16:59
Liga Sprawiedliwości prezentuje moce na świetnym zwiastunie. To może się udać!
1563V

Liga Sprawiedliwości prezentuje moce na świetnym zwiastunie. To może się udać!

Jeszcze kilka miesięcy temu nie wierzyłem w wizję Zacka Snydera, ale z każdym kolejnym materiałem Liga Sprawiedliwości rośnie w moich oczach. Najnowszy zwiastun zatytułowany „Herosi” zarysowuje historię i pokazuje bohaterów.

Zack Snyder kontynuuje prace w uniwersum DC. Reżyser miał okazję zaprezentować widzom „Człowieka ze Stali”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, a teraz już 15 listopada odbędzie się światowa premiera „Ligi Sprawiedliwości”.

Zobaczcie również poprzedni zwiastun Ligi Sprawiedliwości 

Od początku miałem odrobinę problem z nową opowieścią, ale nowe materiały sprawiają, że jestem skłonny uwierzyć w wizję Snydera. Opanowanie takich indywidualności jak Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg, Aquaman, czy też Superman na jednym ekranie nie będzie na pewno łatwe, jednak najnowszy zwiastun wygląda naprawdę przyzwoicie.

Twórcy w drobny sposób zarysowują historię, ale w głównej mierze skupiają się na zaprezentowaniu bohaterów – jestem akurat po dwóch sezonach serialu Flash i odrobinę ubolewam, że w tym wypadku Ezra Miller wcieli się w rolę Barry'ego Allena, ale trzeba się do tej wizji przyzwyczaić, bo jak wiadomo aktor został "etatową Błyskawicą" i wskoczy w buty tego superbohatera w między innymi Flashpoint - premiera solowej historii ma odbyć się w 2020 roku, a za scenariusz w tym wypadku odpowiada Joby Harold, czyli autor tegorocznego "Król Artur: Legenda miecza".

Zack Snyder nie może specjalnie narzekać na brak atrakcji, bo w 2019 roku w kinach ma zadebiutować Justice League Part Two – aktualnie potwierdzono, że w historii stworzonej przez Chrisa Terrio zobaczymy Batmana, Supermana i Wonder Woman.  

Arczi, dzięki za odnośnik!

Źródło: Informacje od czytelnika

Tagi: liga sprawiedliwości trailer zack snyder zwiastun

Nie przegap