Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2017 19:22
Gracze na Xbox One mogą pobierać zawartość 4K na premierę Xbox One X
2210V

Gracze na Xbox One mogą pobierać zawartość 4K na premierę Xbox One X

Microsoft zdecydował się już teraz przygotować pierwszych graczy na premierę Xboksa One X. Klienci mogą pobierać zawartość 4K, by mieć pewność, że w dniu premiery nowej platformy zagrają w ulubione produkcje w odpowiedniej jakości.

Użytkownicy programu Xbox Insiders dostrzegli nową funkcję. Microsoft pozwolił pobierać aktualizacje 4K, które przygotują gry na Xboksa One X.

Xbox One X bez VR. Nie oczekujcie wsparcia wirtualnej rzeczywistości przez najbliższe kilka lat

Już wcześniej informowaliśmy o bardzo przemyślanej technologii przygotowanej przez Microsoft. Posiadacze Xboksów One i Xboksów One S nie będą zmuszeni do pobierania olbrzymich plików 4K przygotowanych dla posiadaczy Xboksów One X. Jest to dobra wiadomość dla klientów, którzy mają  słabsze łącza, bo dzięki propozycji wybierzemy również dla przykładu język – nie będziemy pobierać niemieckiego, hiszpańskiego, czy też japońskiego dubbingu.  

Jeśli znajdujecie się w programie Xbox Insiders to możecie wskoczyć do ustawień i zaznaczyć, by konsola pobierała treści 4K. W przeciągu najbliższego miesiąca wiele produkcji – przykładowo Rise of the Tomb Raider czy też Gears of War 4 – otrzymają stosowne ulepszenia, które pobierzecie na starszą konsolę.

Następnie przerzucicie pliki na dysk zewnętrzny, a później wgracie na Xboksa One X. Zaoszczędzicie w ten sposób czas na początku listopada – nie będziecie pobierać całych gier, a po prostu zagracie już w ulepszone przygody.

Tagi: 4k Microsoft xbox one Xbox One X

Nie przegap