Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2017 17:01
Fortnite: Battle Royale bez oszustów. Epic Games usuwa z produkcji wielu graczy
1854V

Fortnite: Battle Royale bez oszustów. Epic Games usuwa z produkcji wielu graczy

Darmowe Fortnite: Battle Royale nie będzie przeładowane oszustami. Epic Games zamierza walczyć z najmniejszymi oznakami nieuczciwej rozgrywki i już teraz usunięto z produkcji tysiące graczy. To dopiero początek pozytywnych czystek.  

Nie musieliśmy długo czekać na pojawienie się oszustów w Fortnite: Battle Royale. Gra jest dostępna za darmo, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się graczy, którzy zechcą łamać przepisy i psuć rozgrywkę uczciwym użytkownikom.

Fortnite z niespodziewanym wynikiem. Epic Games świętuje

Epic Games nie zamierza przyglądać się takim sytuacjom. Firma wydała specjalny komunikat, w którym deweloperzy podkreślają, że eliminowanie oszustów jest najważniejszym celem Epic Games:

"Na początek zaznaczę, że zwalczanie oszustów w Fortnite należy do najważniejszych celów firmy Epic Games. Nieustannie pracujemy nad utrudnianiem życia zarówno oszustom, jak i autorom programów do oszukiwania. Ciągle dokonujemy postępów i sprawdzamy wszelkie drogi do trwałego wykluczenia oszustów z gry w Fortnite: Battle Royale oraz z ekosystemu Epica. Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat naszych zabezpieczeń, ale bądźcie pewni, że wprowadzamy nowe narzędzia i będziemy robić to dalej. Zbanowaliśmy już tysiące oszustów i nie zamierzamy na tym poprzestać!"

Jak widać twórcy podchodzą do problemu bardzo profesjonalnie. Już teraz z gry zniknęło tysiące graczy, a to dopiero początek, bo dzięki nowym narzędziom z serwerów zostaną wyrzucone kolejne osoby, które nie potrafią uszanować zasad.  

Firma już wkrótce wprowadzi do produkcji postęp konta, przez który pewnie wielu potencjalnych oszustów zastanowi się dwa razy przed pobraniem i zainstalowaniem programów ułatwiających rozgrywkę, ponieważ ban sprawi, że zainteresowani utracą swój cały dobytek.

"W ciągu najbliższych tygodni wprowadzimy również postępy konta. Oznacza to, że będziecie otrzymywać nagrody w miarę jak gracie. I nie jest to tylko zabawa, lecz również pomoc w zwalczaniu oszustów-amatorów - możliwość wykluczenia z gry i utraty postępów zmniejszy ich chęci pójścia na skróty! Jeśli chodzi o szczególnie zawzięte przypadki, pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami."

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap