SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2017 14:32
Promocja na gry Ubisoftu. Far Cry Primal, Steep, Rainbow Six: Siege, For Honor i więcej
1545V

Promocja na gry Ubisoftu. Far Cry Primal, Steep, Rainbow Six: Siege, For Honor i więcej

Pod koniec miesiąca zadebiutuje na rynku kolejna przygoda wyprodukowana przez francuskie studio. Jeśli jednak macie małe zaległości w tytułach Ubisoftu, to możecie zainteresować się nową promocją, dzięki której wyrwiecie pudełkowe wydania w lepszej cenie.

Ubisoft systematycznie wrzuca na rynek wielkie przygody. W ostatnich miesiącach firma skupia się na modelu biznesowym, w którym rozwija tytuły przez wiele miesięcy po premierze i choć czasami produkcje nie posiadają wyjątkowej zawartości od pierwszego dnia, to są sensownie rozwijane w kolejnych miesiącach.

Xbox One S z Assassin's Creed: Origins również w Polsce. Cena, data premiery i dokładna zawartość

Tak było z między innymi The Division, Rainbow Six: Siege oraz For Honor – w zasadzie wszystkie te produkcje są wciąż rozwijane, otrzymują bezpłatne aktualizacje i gracze mogą cieszyć się z darmowych dodatków.  

Wspominam o tym nie bez powodu, bo właśnie te gry możecie nabyć w atrakcyjniejszych cenach w MediaExpert – standardowo pudełka odbierzecie bez dodatkowych kosztów salonie lub dokładając coś małego do zamówienia (od 99 zł) możecie zgarnąć darmową wysyłkę.

Tak prezentują się szczegóły:

PlayStation 4

Xbox One

PC

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocja-na-gry-ubisoftu-w-mediaexpert/

Tagi: pc playstation 4 promocja Ubisoft xbox one