Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2017 14:02
Free Play Days For All Xbox Live
2428V

Xbox Live Gold za darmo. Microsoft zaprasza na Free Play Days For All i otwartą betę Star Wars: Battlefront II

Free Play Days For All to kolejna inicjatywa, która pozwala wszystkim posiadaczom Xboksów One cieszyć się sieciową rozgrywką na konsoli Amerykanów. Microsoft świetnie wybrał moment, bo akurat wystartowała otwarta beta Star Wars: Battlefront II.

Microsoft zdecydował się na kolejną, przyjemną inicjatywę na serwerach Xbox Live. Gracze mogą bez najmniejszych problemów rozgrywać sieciowe pojedynki bez posiadania Xbox Live Gold. Oferta trwa od dzisiaj do poniedziałku.

Wyzwania, tryby i wymagania bety Star Wars: Battlefront II

Propozycja pojawia się nie bez przyczyny. To właśnie od dzisiaj wszyscy gracze na Xboksach One, PlayStation 4 i komputerach osobistych mogą cieszyć się otwartą betą Star Wars: Battlefront II – tytuł jest dostępny właśnie przez najbliższe 3 dni.

Jest to naprawdę świetna okazja do wypróbowania gry DICE, a jednocześnie sprawdzenia sieciowych trybów w innych produkcjach – pamiętajcie Free Play Days For All obowiązuje na wszystkie posiadane gry.

Amerykanie ponownie w pewien sposób wykorzystują okazję – Electronic Arts podpisało umowę na promocję Star Wars: Battlefront II z Sony, ale i tak Microsoft zaprasza na wydarzenie swoich klientów. Korporacja z Redmond nie może przygotować oficjalnych zestawów konsola + gra, a wszystkie materiały przygotowane przez EA posiadają logo PlayStation, ale przynajmniej w taki sposób firma pokazuje, że również zależy jej na fanach Gwiezdnych Wojen.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap