Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2017 21:30
Śródziemie: Cień Wojny z dokładną prezentacją całej gry. W roli głównej ork
595V

Śródziemie: Cień Wojny z dokładną prezentacją całej gry. W roli głównej ork

Po wielu miesiącach publikowania zwiastunów, fragmentów oraz przedstawienia konkretów dotyczących rozgrywki, Śródziemie: Cień Wojny otrzymało ostateczny materiał zbierający wszystkie szczegóły dotyczące gry. Film w świetny sposób podsumowuje najważniejsze informacje o produkcji.

Po godzinie 15 pojawiły się pierwsze informacje dotyczące Śródziemie: Cień Wojny. Najnowsza gra Monolith Productions nie jest wielką rewolucją względem Cienia Mordoru, ale miłośnicy pierwowzoru mogą liczyć na dynamiczne pojedynki i mnóstwo misji do wykonania.

Śródziemie: Cień Wojny. Recenzje zapowiadają epickie walki. Gameplay i porównanie grafiki

Deweloperzy zdecydowali się zebrać wszystkie informacje o tytule i opublikowali dość nietypowy „101 trailer”. W tym wypadku zamiast narratora słuchamy orka, który w świetny sposób przedstawia przygodę.

Trochę humoru, mnóstwo konkretów i dobra realizacja – te elementy sprawiają, że materiał w naprawdę porządny sposób pokazuje Śródziemie: Cień Wojny. Nie musicie się oczywiście obawiać o fabularne szczegóły, bo autorzy dobrze zaplanowali zwiastun.

Film pozwala spojrzeć na zadania, walki, umiejętności, pancerze, bronie, tłumaczy system Nemesis czy też oczywiście pokazuje armię Taliona. W grze spotkamy mnóstwo orków, które bez najmniejszego problemu przekonamy do swoich racji i włączymy do oddziału.  

W sumie możemy teraz tylko czekać na wielką premierę. Kupujecie?  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.

Nie przegap