Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2017 16:12
Street Fighter V: Arcade Edition zapowiedziane. Zwiastun, data premiery, screeny i zawartość
1014V

Street Fighter V: Arcade Edition zapowiedziane. Zwiastun, data premiery, screeny i zawartość

Potwierdziły się wszystkie plotki. Capcom zapowiedział Street Fighter V: Arcade Edition, czyli dopakowaną edycję znanej bijatyki. Tytuł otrzyma sporo nowej zawartości i zadebiutuje już wkrótce.   

Street Fighter V: Arcade Edition to wypakowana edycja bijatyki z 2016 roku, za którą odpowiada Capcom. Autorzy zdecydowali się znacząco powiększyć grę i wydać ją w nowych pudełkach. Premiera odbędzie się 16 stycznia.

Street Fighter V. Poznajcie Menat, zupełnie nową zawodniczkę!

Street Fighter V: Arcade Edition zawiera wszystkich wojowników z 1 oraz 2 sezonu, czyli gracze otrzymają dostęp do dokładnie 28 fighterów. Teraz każda postać otrzyma drugi V-Trigger, który zwiększy możliwości wojaków i znacząco wpłynie na rozgrywkę.

W grze pojawi się pełnoprawny Arcade Mode z „nostalgicznym doświadczeniem”, a ponadto autorzy przygotowali Extra Battle Mode oraz galerię. Japończycy zdecydowali się nawet na pełne przebudowanie interfejsu.

Należy zaznaczyć, że jeśli posiadacie Street Figher V to wszystkie nowości z Arcade Edition trafią do Was w formie bezpłatnej aktualizacji! Nowi gracze muszą przygotować na bijatykę 39,99 dolarów, czyli około 145 zł.

Wkrótce poznamy nowe elementy przygotowane dla Street Fighter V. Capcom zamierza wciąż rozwijać i rozbudowywać produkcję.  

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Capcom data premiery Street Fighter V: Arcade Edition trailer zwiastun

Nie przegap