Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 18:46
Horizon: Zero Dawn Complete Edition zapowiedziane. Sony potwierdziło grube wydanie
2040V

Horizon: Zero Dawn Complete Edition zapowiedziane. Sony potwierdziło grube wydanie

Największy hit Guerrilla Games ostatnich lat doczeka się kompletnego wydania. Sony potwierdziło pojawiające się w ostatnich dniach plotki i ujawniło Horizon: Zero Dawn Complete Edition.

Horizon: Zero Dawn trafił na półki sklepowe w marcu 2017 roku. Tytuł zebrał bardzo wysokie oceny (średnia na poziomie 89%) i Holendrzy zapowiedzieli rozwój marki. Już w listopadzie zadebiutuje na rynku The Frozen Wilds, czyli spore rozszerzenie wprowadzające do gry nową opowieść.

Zwiastun Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds

Od kilku dni pojawiały się przecieki dotyczące grubego wdania opowieści Guerrilla Games, jednak dopiero dzisiaj otrzymaliśmy konkrety. Horizon: Zero Dawn Complete Edition zadebiutuje 6 grudnia i w tym wypadku klienci otrzymają podstawkę oraz wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia – w tym wspomniane wcześniej The Frozen Wilds.

Nowe wydanie zostało wycenione na około 180 zł, a sama zapowiedź jest w zasadzie istotną wiadomością dla fanów przygody Aloy – wiele na to wskazuje, że Horizon: Zero Dawn nie otrzyma już jakichkolwiek dodatków.

Twórcy mogą teraz skupić się na zupełnie nowej historii, jednak trudno liczyć na premierę w przeciągu dwóch najbliższych lat… Patrząc na kalendarz wydawniczy, potencjalny Horizon: Zero Dawn 2 może wskoczyć już nie tylko na PlayStation 4 a również na PlayStation 5.

Źródło: Twitter

Tagi: Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn horizon: zero dawn The frozen wilds playstation 4 Sony

Nie przegap