Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 17:30
FIFA 18 z istotną aktualizacją. Twórcy wpłyną na akcje w ataku
1649V

FIFA 18 z istotną aktualizacją. Twórcy wpłyną na akcje w ataku

Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze reakcje deweloperów z EA Sports. Firma opublikowała pierwszą aktualizację, która w znaczący sposób wpływa na rozgrywkę w FIFA 18. Pliki zmienią nasze podejście do rozgrywania piłki.

FIFA 18 zadebiutowała na rynku pod koniec ubiegłego miesiąca i zgarnia oceny na poziomie 83%. Jest to pierwsza część serii, która zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch – konkretne testy produkcji w edycji na sprzęt Nintendo pojawią się na portalu jeszcze w tym tygodniu.

Poradnik do FIFA 18

Wśród pierwszych opinii na temat piłki od EA Sports pojawiały się między innymi negatywne komentarze dotyczące rozgrywania akcji – po niektórych atakach zdecydowanie za często piłka lądowała w bramce, więc deweloperzy zdecydowali się polepszyć bramkarzy oraz zmniejszyć dokładność strzałów.

Twórcy poprawili tryb Droga do sławy (zawieszanie się rozgrywki u niektórych graczy w piątym rozdziale), czy też zajęli się Wirtualnymi Klubami (m.in. błąd z niewidzialnym lobby) oraz Karierą (m.in. można oddelegować SI do przedłużania kontraktów, możliwość renegocjacji umów z piłkarzami, których klauzula wykupu została zapłacona, błąd z wykorzystaniem pożyczonego gracza jako część transakcji, błąd z odświeżaniem wiadomości).

Studio zajęło się również FIFA Ultimate Team (m.in. błąd z kontrolą bramkarza w trybie single-player, niedogodność z zawieszaniem się produkcji podczas oglądania meczu w kanale FUT Champions) i aktualnie wszystkie pliki są dostępne na komputerach osobistych, ale możemy mieć pewność, że wkrótce aktualizacja trafi również na PlayStation 4 i Xboksa One.

Szczegółowe informacje dotyczące patcha znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: https://fifaforums.easports.com/en/discussion/313085/fifa-title-update

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 patch

Nie przegap