Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 22:00
Xbox One otrzyma wkrótce funkcję prezentów. Microsoft testuje usługę
927V

Xbox One wkrótce otrzyma funkcję prezentów. Microsoft testuje usługę z ciekawym dodatkiem

Od kilku tygodni pojawiają się gorące informacje dotyczące usługi, która od dawna jest dostępna na między innymi platformie Steam. Gracze otrzymają możliwość rozdawania prezentów swoim znajomym i pierwsi gracze już testują nową funkcję.

Microsoft wyznaje prostą zasadę – gracze od premiery Xboksa One mogą wpływać na rozwój konsoli wybierając najpotrzebniejsze funkcje. Inżynierowie dostrzegli wiele wiadomości dotyczących prezentów i już wkrótce Xbox One otrzyma nową umiejętność.

Xbox One X na golasa. Wnikliwa prezentacja konsoli

Xbox One Gifts powinno zadebiutować jeszcze przed końcem roku. Pierwsi członkowie programu Insider zauważyli nową opcję – obok możliwości kupienia gry pojawiła się adnotacja „Prezent”, dzięki której można wysłać produkt do znajomego.

Klienci mogą korzystać z funkcji przez Windowsa oraz Xboksa One, a podczas wysyłania giftu wybieramy, czy chcemy sprezentować produkt znajomemu, czy też wysłać go do osoby za pośrednictwem adresu e-mail.

Co ciekawe, w tym wypadku obdarowany gracz nie musi automatycznie przypisywać podarunku do swojego konta, a otrzymuje 25-znakowy kod, który można następnie dodać w sklepie Xboksa. Będzie to bez wątpienia ciekawy dodatek, bo czasami możemy otrzymać podarek na zły lub nieaktualny adres e-mail, a w tej sytuacji nie pojawi się problem z dodaniem tytułu na starym koncie.

Źródło: https://www.vg247.com/2017/10/02/game-gifting-on-xbox-one-now-available-to-select-insiders/

Tagi: gift Microsoft prezenty xbox one

Nie przegap