Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 16:34
South Park: The Fractured But Whole może wywołać kolejne kontrowersje. Twórcy poruszą trudny temat
1109V

South Park: The Fractured But Whole może wywołać kolejne kontrowersje. Twórcy poruszą trudny temat

Już wkrótce zapoznamy się z wyczekiwaną historią South Park: The Fractured But Whole. Twórcy wielokrotnie pokazali, że w tej opowieści nierzadko poruszą trudne tematy i nawet lista pucharków zdradza sporą ciekawostkę.

W Sieci wyciekły konkretne szczegóły dotyczące trofeów z South Park: The Fractured But Whole. Jeśli jesteście łowcami "dzbanków" i nie zamierzacie psuć sobie zabawy, to nie czytajcie dalszej części tej wiadomości – to właśnie na liście pucharków pojawiła się pewna ciekawostka.

South Park: The Fractured But Whole w złocie! Zwiastun potwierdza zakończenie prac nad grą

Jak celnie zauważył nasz czytelnik Maciej2801 (dzięki!) na liście z South Park: The Fractured But Whole pojawiło się osiągnięcie związane z kolorem skóry bohatera. Fani platyn będą musieli ukończyć tytuł czarnoskórym na najtrudniejszym poziomie trudności:

„Stwórz czarnoskórego bohatera i ukończ grę na poziomie trudności Mastermind.”

Sytuacja jest zapewne związana z informacjami, które pojawiły się w ubiegłym miesiącu – wtedy do redakcja Eurogamera informowała o zmianach w poziomie trudności: grając czarnoskórym bohaterem otrzymamy mniej gotówki, a napotkany postacie mają inaczej reagować na herosa.

Później twórcy tłumaczyli sytuację żartem, ale jak widać w grze znalazło się pewne odwołanie do tego pomysłu. Bardzo możliwe, że krytyka związana z „poziomem trudności a kolorem skóry” została uznana za przesadę, jednak i tak Ubisoft zdecydował się na wykorzystanie w pewien sposób tej koncepcji.

Źródło: Informacje od czytelnika

Tagi: kontrowersje South Park: Fractured but Whole Ubisoft

Nie przegap