Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.10.2017 15:00
FIFA 18. Porównanie graficzne z wszystkich platform oraz FIFA 17
3087V

FIFA 18. Porównanie graficzne z wszystkich platform oraz FIFA 17

Tegoroczna odsłona piłkarskiej serii EA Sports ma bardzo dużego rywala w Pro Evolution Soccer 2018, które to jest uznawane za najlepszą odsłonę cyklu Konami. Zobaczmy zatem jakie postępy poczyniła FIFA od zeszłego roku.

FIFA 18 obiecywała kolejny skok jakościowy względem swoich poprzednich edycji, co tyczy się zarówno mechaniki rozgrywki, udźwiękowienia, lecz także i grafiki, którą Elektronicy krok po kroczku pragną doprowadzać do fotorealizmu.

Poradnik do FIFA 18

Do gry dorwało się już Digital Foundry i oceniło obiecywane postępy swoim czujnym okiem, porównując edycje PS4 z Xbox One oraz PC zarówno w przypadku 18-stki jak 17-stki.

Efekty są jak zwykle bardzo mało znaczące i tradycyjnie diabeł tkwi w szczegółach. Efekty tego porównania znajdziecie oczywiście poniżej.

Znacznie ciekawsze jest zaś to, jak FIFA 18 wypada na Nintendo Switch, tutaj fani Big N porównali swój egzemplarz z kopią na PlayStation 4. I co tu dużo mówić, EA wykorzystało do produkcji tej wersji stary silnik, który ma liczne ograniczenia, brakuje kilku fajnych bajerów typu jakaś dokładniejsza prezentacja publiki, trenerów i tego typu rzeczy. Jeśli zatem chcecie zabrać Fifę w podróż, Switch jest idealny, lecz do domowego grania zdecydowanie lepiej jest wziąć "pełną" wersję.

Tagi:

Nie przegap