Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.09.2017 11:59
Fallout. Seria obchodzi dziś 20 urodziny! Z tej okazji pierwsza część jest dostępna za darmo!
2704V

Fallout. Seria obchodzi dziś 20 urodziny! Z tej okazji pierwsza część jest dostępna za darmo!

Tak moi drodzy, to już równo 20 lat od dnia, w którym na rynku zadebiutowała pierwsza odsłona serii Fallout. Z okazji urodzin wydawca ma dla nas specjalny prezent.

Gdy Interplay wydał 30 września 1997 roku Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, nawet nie spodziewał się sukcesu, jaki ten tytuł osiągnie. Przez następne lata stworzono jeszcze lepszy, niemalże perfekcyjny sequel, wywołujące mieszane uczucia Tactics i słabiutkie Brotherhood na PS2. 

Fallout Shelter. Bethesda chwali się niesamowitymi wynikami i zaprasza do promocji

Niestety Interplay upadł, a seria trafiła za bezcen w ręce Bethesdy, która rozwija cykl po swojemu - czy to wyszło mu na lepsze, czy na gorsze, pozostawiam waszej ocenie. 

Dokładnie dziś minęło już 20 lat od premiery pierwszej opowieści o post-nuklearnym świecie Stanów Zjednoczonych, które to wpisały się w świadomość graczy unikalnym klimatem, świetną fabułą i nietypowymi rozwiązaniami w systemie walki oraz eksploracji.

Jeśli ominęła was wtedy ta świetna przygoda, możecie nadrobić ją już dziś, gdyż Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game jest dostępne za darmo na Steam! Oferta działa tylko dziś, lecz jeśli zdążycie dodać grę do swojej biblioteki, będziecie mieli ją już na stałe.

Tagi: 20-lecie darmowe fallout