Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 18:00
Darkest Dungeon na Nintendo Switch. Jedna z najtrudniejszych gier zmierza na konsolę Big N
980V

Darkest Dungeon na Nintendo Switch. Jedna z najtrudniejszych gier zmierza na konsolę Big N

Posiadacze Nintendo Switchów mogą otwierać szampany. Na ich platformę zmierza kolejna, świetna produkcja, która wyrwie z ich życia dziesiątki godzin. Red Hook Studios jeszcze nie powiedziało „tak”, ale opublikowało jednoznaczny materiał.

Darkest Dungeon zadebiutowało na komputerach osobistych w styczniu 2016 roku i już wtedy tytuł zaprezentował bardzo wysoki poziom trudności. Nie wszystkim pasowało biczowanie po palcach i plecach, więc gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 84%.

Darkest Dungeon jest za trudne? Twórcy przygotowują specjalny tryb dla noobów, bo gra jest za długa

To właśnie ta jedna z najtrudniejszych gier ostatnich lat już wkrótce zadebiutuje na Nintendo Switchu. Twórcy jeszcze nie przedstawili najmniejszej informacji prasowej dotyczącej nowego wydania, ale opublikowali poniższy film.

Zdaniem informatorów, prace znajdują się na ostatniej prostej, a tytuł ma szansę zadebiutować w przeciągu następnych kilku tygodni! Będzie to na pewno świetna okazja dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z tą wymagającą przyjemnością.

Wspominam w tej wiadomości kilkukrotnie o poziomie trudności, bo Darkest Dungeon wyróżnia się na tle konkurencji właśnie tym elementem – warto na pewno wspomnieć, że autorzy widząc słabe rezultaty osiągane przez graczy, zdecydowali się wprowadzić do tytułu dodatkowy wariant zabawy, który znacząco ułatwia wyzwania.   

Źródło: Twitter

Tagi: Darkest Dungeon Nintendo nintendo switch red hook studios

Nie przegap