Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 20:00
Microsoft planuje drobne poprawki dashboardu Xboksa One
1046V

Microsoft planuje drobne poprawki dashboardu Xboksa One

Amerykanie w przeciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie ingerowali w menu Xboksa One, jednak aktualna wersja sytemu na dłużej zawita na naszych konsolach. Microsoft potwierdził wprowadzenie wyłącznie drobnych poprawek.

Microsoft od wielu miesięcy szuka złotego środka dla dashboardu Xboksa One. Firma zmienia kafelki, dostosowuje powiadomienia i stara się stworzyć system idealny dla użytkowników.

Rise of the Tomb Raider na Xbox One X może mierzyć się z jakością gry na high-endowym PC. Dokładna analiza

Wiele na to wskazuje, że aktualna wersja systemu w końcu odpowiada inżynierom z Redmond oraz pewnie samym użytkownikom, ponieważ Mike Ybarra – wiceprezes do spraw gier Xboksa i Windowsa – wspomniał na Twitterze, że aktualna edycja mu pasuje i w przyszłości powinniśmy się spodziewać wyłącznie „małych zmian” w przypadku menu Xboksa One.

Jest to bardzo dobra wiadomość, bo faktycznie sprzęt Amerykanów działa znacznie lepiej po wprowadzeniu ostatniego dashboardu, a jednocześnie odnoszę wrażenie, że przyda się w tym miejscu odrobinę stabilizacji. 

Należy przy tym zaznaczyć, że kolejne tygodnie powinny przynieść więcej spokoju w przypadku ulepszania Xboksa One i wprowadzania nowych funkcji – korporacja skupi się teraz na Xboksie One X, prezentacji gier i innych przyjemnościach związanych z wprowadzeniem na rynek nowej platformy.

Microsoft przyzwyczaił nas również, że w ostatnich miesiącach roku zajmuje się optymalizacją istniejących usług niż na dodawaniu nowych.  

Źródło: Twitter

Tagi: dashboard Microsoft xbox one

Nie przegap