Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 19:06
God of War. Zwiastun ukazuje nowego przeciwnika
2080V

God of War. Zwiastun ukazuje nowego przeciwnika

Twórcy z Santa Monica Studio przedstawiają kolejnego rywala Kratosa. W nowej przygodzie bohater zmierzy się z między innymi ognistymi Trollami i to właśnie te przerośnięte potwory zostały zaprezentowane na najnowszym materiale.

Nowa mitologia, nowe ziemie, nowa magia i oczywiście nowy bestiariusz. Santa Monica Studio wpadło na ciekawy pomysł i za pomocą krótkich zwiastunów twórcy ujawniają kolejnych przeciwników, którzy staną na drodze Kratosa.

God of War z klimatycznym zwiastunem. Twórcy opowiadają o grze i potwierdzają wstępną datę premiery

Dzisiaj mamy okazję ponownie spojrzeć do „The Lost Pages of Norse Myth”, czyli specjalnej księgi, która będzie nam prawdopodobnie towarzyszyć do samej premiery God of War. Wiele na to wskazuje, że to właśnie za pomocą tej księgi poznamy kolejne elementy z nadciągającego God of War.  

Fire Troll pojawił się już na wcześniejszym wideo, ale teraz możemy spojrzeć na kilka grafik koncepcyjnych. Nie będzie raczej niespodzianką, gdy podczas opowieści poznamy kilka wersji Trolli i za każdym razem będziemy zmuszeni do przygotowywania nowych taktyk.

Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że pod koniec roku deweloperzy przestaną bawić się z nami w „kotka i myszkę”, a na przykładowo PlayStation Experience pokażą czysty gameplay, który następnie zostanie zakończony datą premiery. Twórcy wciąż informują o debiucie w pierwszych miesiącach 2018 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: god of war Santa Monica Studio trailer zwiastun

Nie przegap