Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 19:33
Dead Rising 4 z licznymi usprawnieniami przed premierą na PlayStation 4. Capcom naprawia grę
632V

Dead Rising 4 z licznymi usprawnieniami przed premierą na PlayStation 4. Capcom naprawia grę

Najnowsza przygoda Franka Westa nie zaprezentowała jakości oczekiwanej przez fanów, więc Capcom zdecydował się naprawić kilka elementów. Ulepszenia zostały zaprezentowane na zwiastunie i możemy mieć jedynie nadzieję, że to początek dobrych wiadomości.

Dead Rising 4 zadebiutowało pierwotnie na Xboksie One i komputerach osobistych, jednak gra nie podbiła serc fanów. Wielu graczy narzekało na brak jakiejkolwiek rewolucji, a niektóre elementy zostały nawet ograniczone względem poprzedniej odsłony.

Dead Rising 4 - recenzja gry

W obliczu takiej krytyki Capcom musiał zareagować. Firma przygotowuje nową wersję produkcji na PlayStation 4, która otrzyma między innymi – ulepszoną sztuczną inteligencję przeciwników (ludzi i zombie), nowe misje, lepsze sterowanie, szybsze atakowanie, poprawioną świadomość hord zombie czy też bardziej agresywnych przeciwników.

Świetnie na pewno zapowiada się mądrzejsze SI, ponieważ przeciwnicy to jeden z najsłabszych elementów Dead Rising 4… Gracze oraz dziennikarze często narzekali na beznadziejnych rywali po premierze produkcji na Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Wszystkie zmiany zostały zaprezentowane na poniższym materiale. Nowości trafią do graczy na PlayStation 4 (w dniu premiery) i pewnie w okolicach grudnia również na sprzęt Microsoftu oraz PC – będzie to bezpłatna aktualizacja.

Tagi: Capcom dead rising 4 pc playstation 4 xbox one zwiastun

Nie przegap