Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 18:36
FIFA 18 ze świetnym zwiastunem. „To więcej niż gra”
1417V

FIFA 18 ze świetnym zwiastunem. „To więcej niż gra”

Electronic Arts przyzwyczaiło graczy do tworzenia mocnych, premierowych materiałów kolejnych odsłon Fify. Nie inaczej jest w przypadku „Osiemnastki”, która otrzymała bardzo współczesny materiał.

Cristiano Ronaldo został ambasadorem światowego wydania FIFA 18, więc nic dziwnego, że to właśnie gwiazdor Realu Madryt został głównym bohaterem premierowego materiału. Film powinien szczególnie spodobać się starszym graczom, którzy w dzieciństwie spędzili sporo czasu na boiskach.

Poradnik do FIFA 18

Przyglądając się poniższej prezentacji przypomniał mi się fantastyczny gol strzelony przez Roberto Carlosa w meczu Brazylia-Francja. Dobrze pamiętam reakcje znajomych, którzy po zobaczeniu tej petardy, chcieli powtórzyć wyczyn Brazylijczyka.

Po 20 latach obserwujemy podobną akcję, jednak tym razem całość ma miejsce dzięki mediom społecznościowym – piękny gol Ronaldo w FIFA 18 interesuje widzów z całego świata, a następnie strzał odwzorowuje Portugalczyk.

FIFA 18 debiutuje jutro, jednak gracze już przez przeszkód mogą cieszyć się przyjemnościami przygotowanymi przez EA Sports. Tytuł zbiera oceny na poziomie 84%.

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 trailer zwiastun