Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 18:09
Super Mario Odyssey na uroczej rozgrywce z Seaside Kingdom
735V

Super Mario Odyssey na uroczej rozgrywce z Seaside Kingdom

Wielka opowieść Mariana trafi do graczy za mniej niż miesiąc. Fani mogą odliczać dni do premiery i oglądać kolejną rozgrywkę, na której wąsaty bohater biega po plaży. Przedstawiciele Nintendo dokładnie pokazują przygotowane mechaniki.

Ostatni Nintendo Direct przyniósł prezentację nowych światów, wśród których znajduje się oczywiście Seaside Kingdom. Mario w nowej lokacji ubierze kąpielówki i nawet skorzystać z uroków plażowego terenu.

Super Mario Odyssey wyładniało od pokazu na E3 2017! Analiza grafiki

Tytułowy bohater może teraz bez przeszkód wskoczyć pod wodę, gdzie również znajduje się spora miejscówka, jednak nawet w takich okolicznościach można wykorzystać nową mechanikę, dzięki której heros rzuca czapką w przeciwnika.

Ten element szczególnie przyda się w momencie, gdy będziemy chcieli popływać dłużej, bo wcielając się w rybkę nie musimy martwić się o brak powietrza – co ciekawe Mario w takiej formie wejdzie nawet na ląd.

Warto zwrócić uwagę na rozmiar mapy – Nintendo ponownie zdecydowało się na spory teren, w którym na pewno znajdziemy tonę najróżniejszych ukrytych przez deweloperów smaczków.

Materiał pozwala również spojrzeć na dłuższą prezentację Photo Mode – gracze wybiorą filtry, ustawią kamerę, a stworzone kadry bez przeszkód wrzucimy na Facebooka oraz Twitter.  

Tagi: gameplay Nintendo nintendo switch Super Mario Odyssey

Nie przegap