Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2017 21:00
Ghost Recon: Wildlands. Tryb PVP z datą premiery i zwiastunem
515V

Ghost Recon: Wildlands. Tryb PVP z datą premiery i zwiastunem

Pozytywne opinie podczas testów pozwoliły deweloperom Ghost Recon: Wildlands ogłosić najważniejsze informacje dotyczące trybu PVP. Nowa zawartość trafi do graczy już w przyszłym miesiącu i z tej okazji oglądamy zwiastun.

Już 10 października odbędzie się światowa premiera dodatku do Ghost Recon: Wildlands. Rozszerzenie wprowadzi zmagania Player vs. Player i będzie dostępne jednocześnie na wszystkich platformach.

Zwiastun i gameplay trybu PVP z Ghost Recon: Wildlands

Tryb PVP w Ghost Recon: Wildlands będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji produkcji zupełnie za darmo, a jednocześnie deweloperzy potwierdzili chęć rozwijania propozycji przez liczne rozszerzenia.

W nowym wariancie zabawy zmierzą się dwa czteroosobowe zespoły, a wszystkie pojedynki zostaną rozegrane na zasadach deathmatch. Deweloperzy przygotowali trzy kategorie klas (natarcie, strzelec wyborowy i wsparcie), jednak do dyspozycji zainteresowanych Ubisoft odda aż 12 żołnierzy różniących się od siebie bronią, profilem, czy też opcjami personalizacji.

Deweloperzy już teraz zapowiedzieli przygotowanie większej liczby klas, map oraz dodatkowych trybów, a wszystko zostanie dodane do produkcji w późniejszym terminie.

Premiera zmagań PVP będzie świetną okazją do powrotu na serwery lub idealnym momentem do zainteresowania się tytułem Francuzów – grę można nabyć w bardzo atrakcyjnej cenie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Tagi: data premiery dlc ghost recon: wildlands pvp Ubisoft zwiastun

Nie przegap