Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2017 15:32
Injustice 2. Najnowsza aktualizacja wymazuje zdobyty sprzęt i skórki
856V

Injustice 2. Najnowsza aktualizacja wymazuje zdobyty sprzęt i skórki

NetherRealm Studios nie może zaliczyć ostatnich tygodni do najszczęśliwszych. Wielu graczy nie podoba się wprowadzenie kolejnego wojownika z Mortal Kombat X do Injustice 2, a na domiar złego, najnowsza aktualizacja w pełni czyści konta zawodników.

W Injustice 2 został dodany interesujący system pozwalający graczom zbierać sprzęt oraz skórki dla swoich ulubieńców. Kontrowersyjny pomysł zyskał aprobatę fanów, jednak według najnowszych informacji, deweloperzy mają spory problem z najnowszą aktualizacją.

Injustice 2 i Raiden. Elektryczny bohater z efektownym super atakiem

NetherRealm Studios przygotowało aktualizację 1.09, która miała przygotować produkcję na pojawienie się Raidena, jednak zawodnik był dostępny w grze przed czasem – posiadacze Xboksów One mogli wybrać boga piorunów już teraz, choć deweloperzy zaplanowali jego premierę na październik.

Twórcy zdecydowali się szybko interweniować, wydali łatkę 1.10, ale ta zamiast naprawić produkcję, to zdecydowanie uprzykrzyła życie niektórym zawodnikom. Jak informują sami zainteresowani, ich cały zdobyty sprzęt oraz skórki po prostu zniknęły!

Sytuacja jest kłopotliwa, ponieważ zgarnięcie niektórych fatałaszków jest wyjątkowo trudne – w grze można nabyć skrzynki z losowymi przedmiotami, więc nie mamy pewności, że zgarniemy akurat ten oczekiwany przedmiot.

Deweloperzy są poinformowani o problemie, szukają rozwiązania, a warto tutaj na pewno wspomnieć, że Raiden ma trafić do gry 10 października, jednak w tym dniu postać pobiorą wyłącznie posiadacze Ultimate Edition. Po tygodniu fighter będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Źródło: http://twinfinite.net/2017/09/injustice-2-update-1-10-ps4/

Tagi:

Nie przegap