Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.09.2017 08:57
Halo Wars 2. Darmowe mapy w aktualizacji i zwiastun Przebudzenia Koszmaru
398V

Halo Wars 2. Darmowe mapy w aktualizacji i zwiastun Przebudzenia Koszmaru

Autorzy Halo Wars 2 liczą na renesans popularności swojej gry za sprawą premiery Xbox One X. Jednym z tytułów demonstrujących moc nowej konsoli ma być właśnie Halo Wars 2.

O tym, że Halo Wars 2 faktycznie wygląda i działa świetnie na Xbox One X mogliśmy przekonać się już we wrześniu (analizą grafiki w Halo Wars 2 na Xbox One X zajęła się ekipa DigitalFoundry).

Analiza grafiki w Halo Wars 2 na Xbox One X i porównanie z PC/Xone

Deweloperzy oczywiście szykują się na wzrost zainteresowania Halo Wars 2 w związku z premierą Xbox One X. Gra właśnie dorobiła się nowego patcha, dodającego dwie świeże mapy (Mirage oraz Fissure). Oprócz tego otrzymujemy tryb Spectator, pozwalający innym graczom na przyglądanie się sieciowym starciom. Patch wprowadza również szereg poprawek w balansie gry (343 Industries zmodyfikowało moc szeregu przedmiotów występujących w grze).

Oprócz patcha studio udostępniło też zwiastun Przebudzenia Koszmaru, czyli najnowszego rozszerzenia gry, które trafiło wczoraj na rynek. DLC niestety nie jest częścią przepustki sezonowej Halo Wars 2, w związku z czym trzeba za nie zapłacić 80 zł.

Tagi: dlc Halo halo wars 2 xbox one x zwiastun