Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 21:00
Śródziemie: Cień Wojny za darmo przy zakupie kart graficznych GeForce
684V

Śródziemie: Cień Wojny za darmo przy zakupie kart graficznych GeForce

Firma NVIDIA ogłosiła nową promocję zatytułowaną „Stwórz swoją armię”, dzięki której gracze mogą zgarnąć Śródziemie: Cień Wojny za darmo. Oferta obowiązuje od dzisiaj do 16 października lub do wyczerpania zapasów.  

Jeśli zamierzacie w najbliższym czasie ulepszyć swój komputer lub nabyć nowy, to warto rozejrzeć się za kartą graficzną firmy NVIDIA. Zainteresowani klienci mogą bez większego problemu zgarnąć darmowe kopie Śródziemie: Cień Wojny.

Śródziemie: Cień Wojny nie zostanie zniszczone przez mikrotransakcje. Gameplay pokazuje walkę na smoku

Egzemplarze produkcji będą dodawane do karty graficznej GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX  1080 oraz urządzeń (notebooki i komputery), które zostaną w nią wyposażone. Promocja trwa do 16 października:

"Zalecaną kartą dla gry Śródziemie: Cień Wojny jest GeForce GTX 1060, która zapewnia płynną rozgrywkę w jakości 1080p 60 kl./s z wysokimi ustawieniami graficznymi. Jeśli chcesz cieszyć się zabawą w wyższych rozdzielczościach lub z ustawieniami na poziomie Ultra, rekomendowane są karty GeForce GTX 1080 oraz 1080 Ti, oferujące najlepsze osiągi w swojej klasie."

Należy na pewno wspomnieć, że Śródziemie: Cień Wojny otrzymuje wsparcie techniki NVIDIA Ansel – na mocy współpracy firmy NVIDIA, Warner Bros. oraz Monolith Productions gra zostanie wyposażona w nowoczesną technologię, a jednocześnie otrzyma pełne wsparcie oświetlenia HDR.

"Ansel działa jak aparat fotograficzny, który potrafi uchwycić najciekawsze momenty rozgrywki. Gracze mogą ustawić wirtualny aparat pod dowolnym kątem, zastosować filtry, wykonać zdjęcia w superrodzielczości, a nawet przechwytywać obrazy o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na telefonie komórkowym, komputerze lub za pośrednictwem zestawu VR. Więcej informacji na temat można znaleźć na stronie poświęconej technice Ansel."

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.