Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 15:34
The Last of Us: Part II z własnym motywem na PlayStation 4. Sony rozpoczyna The Last of Us: Outbreak Day 2017
2714V

The Last of Us: Part II z własnym motywem na PlayStation 4. Sony rozpoczyna The Last of Us: Outbreak Day 2017

Naughty Dog z hukiem rozpoczyna tegoroczne The Last of Us: Outbreak Day. Firma zaprezentowała między innymi motyw dla PlayStation 4, który na pewno ozdobi konsole wielu fanów przygody Ellie oraz Joela.

The Last of Us: Outbreak Day to coroczne święto fanów The Last of Us, które przypada na 26 września. Na dobry początek „Niegrzeczne Psiaki” podziękowały za ogromne wsparcie po ogłoszeniu The Last of Us: Part II, a jednocześnie wspomniało o pracach przygotowanych przez fanów – zespół otrzymał dziesiątki zdjęć, projektów graficznych, filmowych, a nawet tatuaży inspirowanych serią.

The Last of Us: Part II. Umiejscowienie wydarzeń odnalezione przez fanów?

Na dobry początek firma przygotowała nowy plakat, który został zaprojektowany przez artystę Kevina Tonga, który miał już okazję tworzyć prace w świecie The Last of Us. Fizyczną wersję grafiki będziecie mogli nabyć od dzisiaj do piątku 28 września.

W sklepie PlayStation Gear pojawiła się także koszulka z napisem The Last of Us: Part II, ale najciekawszą propozycją jest dla mnie dynamiczny motyw dla PlayStation 4 – twórcy zdecydowali się na wykorzystanie gustownego lasu, który zobaczyliśmy w pierwszym zwiastunie.

Trudno oczywiście czekać na nowy zwiastun, ale miejmy nadzieje, że w przeciągu najbliższych godzin Naughty Dog opublikuje przynajmniej kilka nowych grafik koncepcyjnych.  

Tagi: Naughty Dog playstation 4 sony The Last of Us: Part II

Nie przegap