Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 14:34
Friday the 13th: The Game bez fabularnej kampanii. Twórcy stawiają na misję podobne do Hitmana
418V

Friday the 13th: The Game bez fabularnej kampanii. Twórcy stawiają na misje podobne do Hitmana

Friday the 13th: The Game zadebiutowało na rynku bez rozgrywki single-player, ale autorzy zapowiedzieli przygotowanie dodatkowej zawartości. Niestety, pomimo świetnej okazji do zaprezentowania krwawych kampanii, deweloperzy postawili na zwykłe misje.

IIIFonic nie może narzekać na brak zainteresowania Friday the 13th: The Game. Tytuł pomimo licznych błędów zaliczył wyjątkowo dobry start, dzięki któremu wydawca zdecydował się nawet wrzucić produkcję do pudełek.

Friday the 13th: The Game ogromnym sukcesem. Gra pomimo wielkich błędów odnotowała świetny wynik

Jednym z największych problemów dla graczy był brak zawartości dla singlistów. Autorzy już na początku zapowiadali przygotowanie ciekawych wyzwań, ale przez liczne błędy produkcji, zdecydowali się opóźnić premierę kampanii.

Studio w końcu zdecydowało się ujawnić plany, ale nie możemy w tym wypadku liczyć na oczekiwane historie – seria Piątek 13 to świetny materiał na fabularne opowieści, czy też adaptacje znanych scen z filmów, ale autorzy nie chcą się specjalnie wysilać.

„Otrzymaliśmy kilka wiadomości od fanów, którzy sądzili, że nasza zawartość single-player jest oparta na opowieściach. Przepraszamy, ale nie jest to możliwe. Filmy Piątek 13 nie są tak naprawdę znane z narracji. Oczywiście, w filmach jest historia, ale nie jest to główny punkt programu.”

W Friday the 13th: The Game zadebiutują proste misje single-player, w których po prostu zabijemy wyznaczoną postać, wszystkich na mapie lub wcielimy się w ofiary i będziemy uciekać. Totalnie zmarnowany potencjał, ale w sumie, autorzy nie muszą się już specjalnie starać… W końcu gra okazała się sporym, sprzedażowym sukcesem.

Źródło: http://f13game.com/news/challenges/

Tagi: friday the 13th: the game Gun Media Illfonic

Nie przegap