Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.09.2017 12:58
Tajemnicza gra Valve. Zwolniony grafik ujawnił niewykorzystane projekty
1333V

Tajemnicza gra Valve. Zwolniony grafik ujawnił niewykorzystane projekty

Nawet tak doświadczonym deweloperom jak Valve zdarzają się potknięcia. Niektóre projekty po prostu nie idą po myśli ich twórców i finalnie muszą trafić do śmietnika.

Okazuje się, że Valve jakiś czas temu pracowało nad nieujawnionym projektem osadzonym w klimatach fantasy. Informacja pochodzi z portfolio grafika, który po okresie 9-letniego zatrudnienia opuścił Valve. W momencie zwolnienia z firmy Drew Wolf umieścił kilka nowych projektów graficznych na swojej stronie internetowej.

Half-Life otrzymało patch po 19 latach od premiery

Dzięki grafikom, które ujawnił Drew Wolf, dowiedzieliśmy się, że kilka lat temu Valve planowało wprowadzić całą grupę kobiet do Team Fortress 2. Wolf przedstawił takie projekty na swoim portfolio, pisząc, że zajmował się nie tylko designem nowych zawodniczek, ale również przygotowaniem dla nich tła fabularnego.

W przypadku wspomnianego we wstępie skasowanego projektu zwolniony z Valve grafik napisał, że chodziło o grę fantasy, mocno nastawioną na rozwój fabularny, w którym nacisk kładziono na rozgrywkę multiplayer. Tytuł miał być projektowany przede wszystkim z myślą o 4-osobowej kooperacji. Tajemnicza produkcja nigdy nie dorobiła się finalnego tytułu.

4 pierwsze obrazki z naszej galerii pochodzą z etapu prac nad Team Fortress 2. Kolejne projekty graficzne Drew Wolf stworzył do skasowanej produkcji fantasy.

Tagi: grafika grafiki koncepcyjne skasowane Team Fortress 2 Valve