Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 21:00
PS4 Pro i PS4 Slim w motywach z Monster Hunter World, Gran Turismo Sport oraz Call of Duty WWII
2419V

PS4 Pro i PS4 Slim w motywach z Monster Hunter World, Gran Turismo Sport oraz Call of Duty WWII

Sony na przestrzeni kilku tygodni zaprezentowało trzy nowe wersje PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 4 Slim. Gracze mogą szykować gotówkę na odpicowane konsole, które były prezentowane podczas Tokyo Game Show 2017.

PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 4 Slim zadebiutowały na rynku w standardowym, czarnym kolorze, ale na szczęście Japończycy małymi krokami wprowadzają na rynek nowe wersje. Urządzenia zostały pokazane na imprezie w Tokio.

FIFA 18, HOB, Ruiner, Chernobyl VR Project i więcej. Nowości na PlayStation Store

Jeśli wciąż wstrzymujecie się z zakupem PlayStation 4 Pro lub PlayStation 4 Slim, to na pewno warto rozważyć nadchodzące oferty. Na przestrzeni czterech najbliższych miesięcy na rynku pojawią się aż trzy bardzo ładne zestawy z konsolami Japończyków.

PlayStation 4 Slim z Gran Turismo Sports (17 październik), PlayStation 4 Slim z Call of Duty: WWII (3 listopad) i PlayStation 4 Pro z Monster Hunter World (26 stycznia) – wszystkie urządzenia bez najmniejszego problemu kupimy na polskim rynku.

Trudno oczywiście wybrać najładniejszy model, bo sporo w tym wypadku zależy od naszych indywidualnych oczekiwań, ale dla mnie najciekawiej prezentuje się czerwona wersja PlayStation 4 Pro – gdyby nie fakt, że posiadam już „Prosiaka”, to pewnie postawiłbym w domu taką konsolę.

Warto na pewno wspomnieć, że we wrześniu na rynku pojawiła się biała wersja PlayStation 4 Pro – z okazji premiery Destiny 2.

PlayStation 4 Monster Hunter Pad

PlayStation 4 Gran Turismo Pad

PlayStation 4 Call of Duty WWII Pad

Źródło: https://www.dualshockers.com/monster-hunter-world-ps4-pro-call-duty-wwii-gt-sport/

Tagi: Call of Duty: WWII Gran Turismo Sport Monster Hunter World playstation 4 pro playstation 4 slim

Nie przegap