Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 16:05
Real Farm z datą premiery. Znamy również polskiego wydawcę
1174V

Real Farm z datą premiery. Znamy również polskiego wydawcę

Już wkrótce na rynku zadebiutuje kolejny symulator rolniczy. Za produkcję odpowiada Triangle Studios, którego przedstawiciele obiecują rozgrywkę w natywnej rozdzielczości 4K oraz bardzo rozbudowaną zabawę. Zobaczcie zwiastun oraz poznajcie szczegóły Real Farm.

Real Farm to symulator rolniczy przygotowany przez Triangle Studios. Twórcy zdecydowali się zaoferować rozbudowaną produkcję, która będzie wyróżniać się na tle konkurencji między innymi natywną rozdzielczością 4K.

Nie wszyscy rozumieją ideę gier „farmerskich”, ale coraz to większa popularność sprawia, że kolejni deweloperzy chętnie pracują nad wielkimi farmami. Triangle Studios przygotowuje tytuł, który zaoferuje rozgrywkę w natywnej rozdzielczości 4K na PlayStation 4 Pro oraz Xboksie One X, a podczas zabawy wypróbujemy dwa rozbudowane tryby.

Gracze mogą bez problemu uczestniczyć w wieloetapowej kampanii, gdzie na początku będą posiadać wyłącznie skromny kawałek pola, by na końcu opowieści stać się jednym z topowych zarządców rolniczych. W tytule pojawi się również typowy Tryb Wolny, w którym zainteresowani rozpoczną zabawę jako ustatkowany farmer.

W produkcji zainteresowani będą zbierać plony, hodować zwierzęta, orać ziemię, czy też zajmować się wszystkimi przyjemnościami typowymi dla tego gatunku. Zespół odpowiedzialny za tytuł zadbał również o olbrzymi zestaw maszyn, które pomagają w pracy.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Real Farm trafi do polski dzięki wydawnictwu APN Promise S.A.. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy), a pudełka trafią do sklepów dokładnie 20 października.  

Źródło: informacja prasowa

Tagi: apn promise s.a. data premiery real farm screeny trailer zwiastun

Nie przegap