Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 15:34
Attack on Titan 2 zmierza na Zachód. Wielka seria na wielu platformach
1041V

Attack on Titan 2 zmierza na Zachód. Wielka seria na wielu platformach

Spore zainteresowanie uniwersum Attack on Titan potwierdza najnowsza wiadomość od Koei Tecmo. Wydawca jeszcze przed premierą wydania w Japonii, potwierdził przygotowanie angielskich napisów dla Attack on Titan 2. Gra zmierza na wiele platform.

Hajime Isayama od 2009 roku pracuje nad mangą Atak Tytanów, ale Japończyk pewnie nawet nie spodziewał się, że tak nietypowy pomysł przyniesie mu tak ogromny sukces. Opowieść cieszy się coraz to większą popularnością na całym świecie i sytuację tę dostrzega Koei Tecmo.

Attack on Titan 2 w Encyklopedii PPE.pl

Znany wydawca potwierdził chęć wrzucenia Attack on Titan 2 do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ druga gra wciąż nie zadebiutowała w Japonii, więc możemy śmiało przypuszczać, że walki z gołymi tytanami cieszą się sporą popularnością również na Zachodzie.

Aktualnie nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących daty, ale premiera w Kraju Kwitnącej Wiśni odbędzie się w pierwszych miesiącach 2018 roku, więc możemy spodziewać się pudełek na polskich półkach sklepowych po kolejnych sześciu miesiącach.

Attack on Titan 2 przedstawi graczom drugi sezon serialu, a za produkcję odpowiada oczywiście Omega Force. Deweloperzy bazują na znanych mechanikach z pierwowzoru, ale wrzucą produkcję również na Nintendo Switcha.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: attack on titan 2 Koei Tecmo Omega Force

Nie przegap