Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.09.2017 13:51
Monster Hunter World. Blisko 40 minut rozgrywki prezentuje walkę i kreator postaci
915V

Monster Hunter World. Blisko 40 minut rozgrywki prezentuje walkę i kreator postaci

Monster Hunter jest jedną z najbardziej rozchwytywanych serii RPG, której kolejne odsłony sprzedają się jak świeże bułeczki. Jej największa i prawdopodobnie najlepsza odsłona zawita do nas w przyszłym roku.

Capcom blisko współpracuje ostatnimi czasy z PlayStation, dzięki czemu posiadacze PS4 mogą cieszyć się najlepszymi tytułami firmy w ich najlepszym wydaniu. Oczywiście przy okazji prac nad Monster Hunter World jest podobnie.

Recenzja Nioh

To na scenie Sony zaprezentowano grę po raz pierwszy, to PS4 jest flagowym sprzętem powiązanym z grą, a do tego praktycznie każda reklama tytułu kręci się wokół marki PlayStation. Dlatego też Japończycy wspólnie pokazują najnowszą odsłonę łowieckiej serii podczas Tokyo Game Show, skąd pochodzi dzisiejsza dawka rozgrywki.

Z poniższego materiału nie zrozumiecie zapewne ani słowa, bo wszystko jest po japońsku, lecz na taką grę jak ta, raczej się patrzy niż się jej słucha. A trzeba przyznać, że jest co podziwiać. Fantastyczna walka w kooperacji, tworzenie postaci i rozbudowywanie przedmiotów potrafią bardzo zaciekawić.

Tradycyjnie zaawansowane systemy będą wspierać nasz rozwój, poprzez akcję będziemy uczyć się nowych rzeczy, a dla przykładu po skompletowaniu całego zestawu, nasze zbroje dodadzą nam pewne bardzo przydatne moce.

Przypominamy, że światowa premiera zapowiedziana została na 26 stycznia 2018 roku.

Tagi: Capcom monster hunter Monster Hunter World tokyo game show 2017

Nie przegap