Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.09.2017 11:47
Nioh: Complete Edition zapowiedziane. Fizyczne wydanie dostanie soundtrack i poradnik!
1783V

Nioh: Complete Edition zapowiedziane. Fizyczne wydanie dostanie soundtrack i poradnik!

Nioh okazało się być bardzo fajny przedstawicielem soulsowego sub-gatunku, jaki zrodził się w naszej branży. Japoński folklor, mitologia i świetny system walki zaowocowały tym, że gra Team Ninja stała jednym z najciekawszych tytułów tego roku.

Z okazji Tokyo Game Show wydawca zapowiedział, iż Nioh otrzyma tak zwane Complete Edition, czyli wersję zawierającą absolutnie wszystkie wydane do gry dodatki. Na razie potwierdzono tylko, że paczka trafi na japoński rynek 7 grudnia tego roku w wersji zarówno cyfrowej z bonusowymi broniami oraz pudełkowej z soundtrackiem na płycie oraz pięknym poradnikiem walki z licznymi artworkami. 

Recenzja Nioh

Obie wersje zawierać będą oczywiście trzy główne DLC:

  • Dragon of the North
  • Defiant Honor
  • Bloodshed

Cena zestawu ma oscylować na poziomie około 5,800 yenów, czyli około 59,99 dolców, czyli na polskie złotóweczki będzie to około 240 zł. Póki co zachodnie wydanie nie zostało potwierdzone, ale wiadomo, że gra odniosła u nas taki sukces, że Nioh: Complete Edition na pewno pojawi się poza granicami Japonii. Poniżej na deser macie gameplay z nadchodzącego 26 września dodatku Bloodshed.

Tagi: nioh ps4 souls-like Team Ninja tecmo koei

Nie przegap