Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2017 19:59
Łowcy z Monster Hunter World
689V

Monster Hunter World. Gameplay prezentuje sieciową walkę czterech łowców

Na początku przyszłego roku łowcy z całego świata rozpoczną polowanie na wielkie bestie. Najnowszy fragment rozgrywki z Monster Hunter World potwierdza świetną jakość produkcji, na którą po prostu trzeba czekać.

Nie możemy w tym tygodniu narzekać na brak informacji o Monster Hunter World. Capcom potwierdził datę premiery, pokazał edycję kolekcjonerską, ujawnił specjalne wydanie PlayStation 4 Pro i opublikował świetny zwiastun. Po tych wszystkich przyjemnościach, nadszedł czas na czysty gameplay.

Monster Hunter World. Fantastyczny zwiastun pokazuje nowe stwory i datę premiery!

Reguły zabawy w Monster Hunter World nie rewolucjonizują założeń serii. Ponownie będziemy biegać po wielkich mapach za potężnymi stworami, ale na pewno przyjęte nowości mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na przyjemność płynącą z zabawy.

Na uwagę na pewno zasługuje brak ekranów wczytywania pomiędzy poszczególnymi regionami lokacji, czy też wielkie wykorzystanie poziomów. W trakcie rozgrywki wielokrotnie będziemy się wspinać na przykładowo wielki głaz, by po chwili wskoczyć na głowę potwora.

Tytuł w wersji na PlayStation 4 wygląda wprost fantastycznie – zerknijcie na zbroje bohaterów, wielkie miecze, czy też bestie. Szczególnie dobrze na dużej platformie prezentuje się zachowanie oponenta, który podczas pojedynku jest dosłownie miażdżony przez czwórkę graczy.

Tagi: Capcom gameplay Monster Hunter World

Nie przegap