Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2017 19:40
The Astronauts tworzy shooter z potworami inspirowanymi z Bloodborne. Adrian Chmielarz szuka pracowników
1028V

The Astronauts tworzy shooter z potworami inspirowanymi z Bloodborne. Adrian Chmielarz szuka pracowników

Twórcy Zaginięcie Ethana Cartera od kilkunastu miesięcy pracują nad tajnym projektem, w którym na pewno nie zabraknie przerażających potworów, strzelania i mrocznego klimatu. Adrian Chmielarz szuka pracowników i wspomina o grze.

Pierwszy raz o nowym tytule The Astronauts pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku. Już wtedy otrzymaliśmy zapowiedź shootera FPP z mocną historią, gęstym klimatem, do którego przygotowania autorzy ponownie wykorzystają technologię fotogrametrii.

Adrian Chmielarz nie próżnuje. Nowa gra The Astronauts to strzelanina FPP, a Ethan Carter to ogromny sukces

Adrian Chmielarz niezbyt często wypowiada się na temat projektu, ale bardzo ciekawe informacje pojawiły się na witrynie Skillshot.pl, gdzie deweloper poszukuje współpracowników, którzy zajmą się modelowaniem/teksturowaniem potworów.

Twórca podkreśla, że w tym wypadku studio poszukuje artystów, którym nie jest obcy klimat dark fantasy, a nawet wspomina otwarcie o nawiązaniu do projektów From Software:

„Klimat dark fantasy. Tu dla przykładu galeria wybranych przykładów z Soulsborne'ów: potrzebujemy by grafik dobrze się czuł w mniej więcej takim stylu i jakości: http://imgur.com/a/lCtmY”

Jeśli skorzystacie z powyższego odnośnika, to zobaczycie sporo mrocznych postaci z między innymi Bloodborne. Co ciekawe, The Astronauts poszukuje ludzi, którzy będą potrafili stworzyć potwora od początku do końca:

„-- Samodzielna robota od A (wizualny design) do Z (finałowy model), choć oczywiście w ramach ogólnie zaplanowanego gameplayowego designu przeciwnika (kim jest, jaka jego rola w grze, itp. itd.)
-- Proces jest prosty: omawiamy wspólnie przeciwnika, dostajemy wstępny grubo ciosany design (lub kilka do wyboru), po klepnięciu już praca nad modelem do końca, finałowa akceptacja, przelew.
-- Wiemy, że to działa, bo tak już właśnie od dwóch miesięcy robimy bronie do gry.”

Wszystkie szczegóły oferty znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Informacje od czytelnika

Tagi:

Nie przegap