Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2017 17:06
Ruiner na brutalnej rozgrywce i z nowym zwiastunem
483V

Ruiner na brutalnej rozgrywce i z nowym zwiastunem

Polski Ruiner trafi na cyfrowe półki sklepowe w przyszłym tygodniu, więc z tej okazji możemy spojrzeć na nowe materiały prezentujące tytuł. Na filmach nie brakuje brutalnych akcji w futurystycznej oprawie.

Na początku tygodnia informowaliśmy naszych czytelników, że ukończenie Ruiner zajmie zainteresowanym od 6 do 8 godzin. Twórcy postanowili tym razem zaprezentować graczom przystępny zwiastun ukazujący walkę z wypakowanymi badassami.

Ruiner może trafić na Nintendo Switch

W Ruiner wcielimy się w typowego psychola, który bez najmniejszego problemu rozwali za pomocą kija głowy przeciwnikom, a w międzyczasie zgarnie ich giwery i zacznie strzelać do kolejnych ofiar. To wszystko ma jednak głębszy sens, bo protagonista zamierza odnaleźć i uratować swojego brata.

Dzisiaj możecie spojrzeć na sam początek rozgrywki – twórcy na wstępie ujawniają możliwości postaci, która w efektowny sposób może unikać ataków przeciwników. Nawet taka prezentacja pokazuje, że gra może okazać się sporą niespodzianką września.

Studio dodatkowo wrzuciło do Sieci zwiastun ujawniający kolejnych przeciwników – w tym wypadku zobaczycie czterech bossów:

Heavy Cyborg
Wciąż nieukończony, jeden z pierwszych i najlepszych projektów NagaShiwa Corps. Różne modele są wzorowane na innych zwierzętach i uzbrojone w przeróżne narzędzia zagłady - od szponów z adamantium po granaty. Ulubieńcem mas jest mityczny Minotaur. Powolne, ale niezwykle potężne – te cyborgi będą mogły rozerwać każdego na strzępy.

Shadow 
Jest równie tajemniczy jak większość żołnierzy Triady, nikt nie wie skąd się wziął. Ma wiele imion, ale na międzynarodowej liście terrorystów INTERPOLu widnieje pod pseudonimem Shadow. Nikt nie został oskarżony o tyle morderstw co on. Obecnie poszukiwany za masowe zbrodnie przeciwko ludzkości.

Captain Bogdan
Zbrodniarz wojenny poszukiwany za egzekucji cywilów podczas powstania na Bałkanach w 2054. Choć jego cybernetyczne ulepszenia są już przestarzałe, to sam kapitan jest przerażająco skuteczny. Poszukiwany także za napaść z bronią w ręku, wyłudzenia i pobicia

Mother
Gigantyczna machina posiadająca świadomość, która zasila całą sieć zabezpieczeń Heaven. Może przejąć kontrolę nad niemal każdym urządzeniem elektronicznym lub maszyną w otoczeniu, do którego jest podłączona. Posiada niezwykle brutalną, wręcz sadystyczną osobowość. Uwielbia bawić się ze swymi ofiarami zanim je zabije. Jej moc jest nieskończona.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Reikon Games ruiner zwiastun

Nie przegap