Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2017 15:03
GeForce przygotowany na Project CARS 2, kolejne ulepszenia, a Śródziemie: Cień Wojny za darmo
1025V

GeForce przygotowany na Project CARS 2, kolejne ulepszenia, a Śródziemie: Cień Mordoru za darmo

Tonę dobrych informacji zaprezentowali właśnie przedstawiciele firmy NVIDIA, którzy ujawnili wieści dla graczy Project CARS 2, EVE: Valkyrie, Raiders of the Broken Planet, czy też wyczekujących na Śródziemie: Cień Wojny.

Od dzisiaj wielu czytelników PPE rozpocznie swoją przygodę z Project CARS 2 i warto wiedzieć, że tytuł został zoptymalizowane dzięki sterownikowi Game Ready. Inżynierowie zajęli się w tym wypadku optymalizacją produkcji, dzięki której klienci mogą liczyć na pełną immersję w przypadku rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości.

Pro Evolution Soccer 2018 pierwszą grą sportową z techniką NVIDIA Ansel

Twórcy nie zapominają również o przygotowaniu nowych opcji w grach dla graczy korzystających z kart GeForce. Najnowszy sterownik Game Ready wprowadza obsługę funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights oraz NVIDIA Ansel w grze Raiders of the Broken Planet. Fanów gry Paragon ucieszy dodanie obsługi ShadowPlay Highlights również w tym tytule.

Spore zmiany czekają na klientów EVE: Valkyrie – Warzone. W tym wypadku wykorzystano technikę Multi-Res Shading (MRS), będącą częścią pakietu NVIDIA VRWorks SDK, zarówno w klasycznej wersji gry jak i VR. Propozycja jest nowatorską techniką renderowania VR, dzięki której każda część obrazu jest tworzona w rozdzielczości lepiej dopasowanej do gęstości pikseli zniekształconego ekranu. EVE: Valkyrie – Warzone jest drugą grą obsługującą MRS, poprawiając wydajność klasycznej rozgrywki nawet o 51%.

Firma NVIDIA już na targach Gamescom zapowiedziała współpracę z Warner Bros. oraz Monolith Productions, na mocy której Śródziemie: Cień Wojny zostanie dopracowane i wykorzysta technologię NVIDIA Ansel (innowacyjne tworzenie zrzutów). Natomiast dzisiaj możemy potwierdzić, że gracze korzystający z aplikacji GeForce Experience mogą otrzymać za darmo nową przygodę Taliona –  już 26 września NVIDIA rozda 50 000 egzemplarzy gry  Śródziemie: Cień Mordoru użytkownikom GeForce Experience.

Źródło: Informacje od czytelników

Tagi: geforce experience informacja prasowa NVIDIA

Nie przegap