Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 19:40
FIFA 18. Michy Batshuayi strzela hattricka i znowu narzeka na swoją kartę w FIFA Ultimate Team
1634V

FIFA 18. Michy Batshuayi strzela hattricka i znowu narzeka na swoją kartę w FIFA Ultimate Team

Zawodnik Chelsea Londyn bardzo poważnie podchodzi do swojej karty z FIFA Ultimate Team. Piłkarz kolejny raz zdecydował się napisać do deweloperów produkcji, chcąc tym samym zwrócić uwagę, że błędnie przedstawili jego statystyki w FIFA 18.

Michy Batshuayi już w ubiegłym roku narzekał na swoją kartę w FIFA 17, ale Elektronicy nie zdecydowali się poprawić jego statystyk w grze. Piłkarz już po udanym meczu w czerwcu tego roku wystosował do twórców prośbę o polepszenie osiągnieć, ale również nie został wysłuchany.

Poradnik do FIFA 18

Do trzech razy sztuka? Michy Batshuayi dostał już swoją kartę od EA Sports, ale wciąż nie podobają mu się jego wirtualne punkciki, więc napisał na Twitterze wymowne „PROSZĘ WYJAŚNIJCIE TO”. Twórcy bez głębszego zastanowienia odpisali „Zacznij strzelać gole to pogadamy…”.

23-latek wczoraj zaprezentował świetną formę podczas spotkania Chelsea z Nottingham Forest. Napastnik trzykrotnie pokonał bramkarza przeciwników, więc zdecydował się kolejny raz napisać do deweloperów gry…

EA zażartowało prezentując super-mocną kartę, która na szczęście nigdy nie trafi do produkcji. Mam jednak wrażenie, że autorzy mogliby zabawić się z graczem i wrzucić taką jedną jedyną do FIFA 18 – patrząc na jego zamiłowanie do tych wirtualnych karteczek, pewnie sprzedałby dom i zastawił nerkę za możliwość dołączenia swojej dopakowanej postaci do składu w FIFA Ultimate Team.

Źródło: http://www.goal.com/en/news/batshuayi-trolling-rewarded-as-ea-give-chelsea-striker/ws6jyb59mrwj16uy60hv9s7i6

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 fifa ultimate team

Nie przegap