Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 16:08
The Evil Within 2. Gameplay prezentuje godzinę przerażającego horroru
693V

The Evil Within 2. Gameplay prezentuje godzinę przerażającego horroru

Zakładajcie pampersy, zapinajcie pasy, szykujcie przekąski i oglądajcie. Bethesda zaprasza na długą prezentację The Evil Within 2, w której nie brakuje przerażających scen. Szykuje się mocny horror dla wszystkich fanów japońskiego straszenia.

Niektóre redakcje otrzymały możliwość zapoznania się ze sporym kawałkiem The Evil Within 2. Wydawca przygotował długi wycinek, który powinien zachęcić do przygody wielu graczy. Tango Gameworks ponownie nie zawodzi.

Recenzja The Evil Within 2

Tango Gameworks już wkrótce pozwoli graczom zakosztować w kolejnej przygodzie Sebastiana Castellanosa. Gra ponownie zbiera bardzo pozytywne opinie wśród dziennikarzy, którzy otrzymali możliwość zapoznania się z wycinkiem produkcji.

Poniżej znajdziecie fragmenty z różnych momentów opowieści i na uwagę na pewno zasługuję różnorodność wydarzeń – bohater ponownie nie zawsze musi wykorzystywać broń do wybicia przeciwników, często się skrada, a w trakcie przygody nie trudno dostrzec najróżniejsze, chore pomysły, które zostały wykreowane w głowie Shinji Mikamiego.

Jeśli gra zostanie ciepło przyjęta, to możemy mieć nadzieję, że znany Japończyk kolejny raz otrzyma od Bethesdy możliwość rozwijania tej marki lub stworzenia innej, przerażającej przygody. Według ostatnich informacji jego zespół chętnie pracuje dla tego wydawcy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda gameplay Tango Gameworks The Evil Within 2

Nie przegap