Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2017 14:46
NieR: Automata z kolejnym sukcesem
1111V

NieR: Automata z kolejnym sukcesem. Nadciąga nowy NieR

Jeszcze bez oficjalnej zapowiedzi oraz prezentacji, ale możemy śmiało wyczekiwać na kolejną produkcję z serii NieR. Square Enix poszukuje pracowników do projektu, a jednocześnie wydawca potwierdził świetny wynik Automaty.

NieR: Automata to wciąż jedna z najlepszych gier 2017 roku. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 89% i zebrał mnóstwo pochwał od dziennikarzy oraz graczy z całego świata.

PlatinumGames uratowane przez Yoko Taro i NieR: Automata

Dwa miliony egzemplarzy dla wyjątkowo japońskiej produkcji to spory sukces – ten rezultat potwierdziło dzisiaj Square Enix, które zaznacza, że ten rezultat prezentuje pudełka wysłane do sklepów oraz cyfrową sprzedaż.

Fani serii mogą śmiało wyczekiwać na stosowną kontynuację, ponieważ Square Enix szuka deweloperów, którzy chcą pracować nad „nowym NieRem”. Japoński wydawca poszukuje twórców, którzy zajmą się historią dla zadań pobocznych, kreowaniem postaci, czy też stworzeniem opisów dla przedmiotów.

Yoko Taro wydał nawet z tej okazji specjalną wiadomość, w której podkreślił, że jego zespół będzie zajmować się „kilkoma projektami związanymi z NieRem”. Uznany deweloper potrzebuje nowych rąk do pracy, bo jak sam podkreślił „leniwy Yoko nie może zrobić wszystkiego sam”.

Pewnie nie w 2017 roku, ale może na przyszłorocznym E3 otrzymamy pierwsze informacje dotyczące rozwoju uniwersum NieR? Dobrze, że Automata cieszy się sporym zainteresowaniem i Platinum Games otrzymało zielone światło na kolejne produkcje.  

Źródło: https://www.destructoid.com/square-enix-is-hiring-for-a-nier-project-462304.phtml

Tagi: nier nier: automata Square Enix

Nie przegap