Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 19:09
Call of Duty: WWII z kolejnym spojrzeniem na historię. Poznajcie współtowarzyszy broni
721V

Call of Duty: WWII z kolejnym spojrzeniem na historię. Poznajcie współtowarzyszy broni

Nie możemy narzekać na brak materiałów z Call of Duty: WWII. Twórcy zdecydowali się dzisiaj pokazać pomocników, którzy odegrają istotną rolę w całej opowieści.

Sojusznicy odegrają bardzo ważną rolę w Call of Duty: WWII. Nikt nie może wygrać wojny w pojedynkę, więc główni bohaterowie opowieści będą zmuszeni do skorzystania z pomocy mieszkańców, czy ruchu oporu.

Call of Duty: WWII. Zwiastuny prezentują głównych bohaterów opowieści

Sledgehammer Games odkrywa wszystkie karty związane z historią Call of Duty: WWII. Na dobry początek pojawił się mocny zwiastun, wczoraj poznaliśmy ekipę, a dzisiaj przyglądamy się współtowarzyszom broni.

Bohaterowie skorzystają między innymi z pomocy Rousseau, czyli zdolnej, francuskiej bojowniczki ruchu oporu, która zamierza pomścić swoich najbliższych i za wszelką cenę pokonać oprawców z Państw Osi. Istotną postacią w kampanii będzie również major Arthur Crowley, wyszkolony żołnierz Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego, który jest teraz członkiem Kierownictwa Operacji Specjalnych, gdzie wykonuje tajne misje za linią wroga.

Jeszcze w tym tygodniu zostanie opublikowany kolejny materiał z Call of Duty: WWII, który został zatytułowany przez twórców „Prawdziwe bitwy. Prawdziwe historie” – prawdopodobnie będzie to typowy film „zza kulis” prezentujący proces powstawania gry i poszanowania historii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: WWII Sledgehammer Games trailer zwiastun

Nie przegap