Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 21:30
ATOMEGA na nowym materiale. Ubisoft pokazuje sieciową strzelankę
413V

ATOMEGA na nowym materiale. Ubisoft pokazuje sieciową strzelankę

Francuzi niespodziewanie zaprezentowali nową markę, która debiutuje już dzisiaj. Z tej okazji możemy spojrzeć na nowy materiał oraz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat produkcji.

ATOMEGA to sieciowa strzelanka, która właśnie zadebiutowała na komputerach osobistych. Twórcy dość niespodziewanie pokazali grę, zwiastun, a dzisiaj otrzymaliśmy dodatkowe szczegóły.

ATOMEGA to nowa gra Ubisoftu

Autorzy Grow Home i Grow Up zaprezentowali ATOMEGA. W tytule zadaniem zawodników jest zbieranie tajemniczej materii, dzięki której można ewoluować w coraz to potężniejszą Egzoformę – jest to ciekawa koncepcja, ponieważ z maleńkiego ATOMU w trakcie rozgrywki powstaje OMEGA.

Wszystkie pojedynki trwają 10 minut, a studio obiecuje dynamiczną walkę. W tytule znajduje się 7 różnych Egzoform, jednak istotnym elementem podczas rozgrywki są również hakowania – na mapach znajdują się przedmioty wzmacniające zdolności postaci.

ATOMEGA trafiła aktualnie wyłącznie na komputery osobiste. Trudno tak naprawdę powiedzieć, czy Ubisoft zdecyduje się przenieść grę na kolejną platformę. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap