Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2017 13:31
Detroit: Become Human w Japonii. Zwiastun prezentuje wizję Davida Cage’a
733V

Detroit: Become Human w Japonii. Zwiastun prezentuje wizję Davida Cage’a

Sony nie zapomina o wyczekiwanym przez wielu Detroit: Become Human. Na Tokyo Game Show ujawniono zwiastun produkcji, który pozwala zapoznać się z kilkoma, nowymi scenami. Film jest ubarwiony japońskim dubbingiem.

Na konferencji zabrakło wielkich zapowiedzi, ale przynajmniej korporacja nie zapomniała o kilku wielkich markach. Jednym z takich tytułów jest bez wątpienia Detroit: Become Human, który został zaprezentowany na świeżym zwiastunie.

Detroit: Become Human w Encyklopedii PPE.pl

Quantic Dream nie miało jednak na tyle czasu, by stworzyć zupełnie nową prezentację. To zbitek kilku nowych fragmentów ze znanymi scenami, więc jak to mówią „bez szału”. Mimo wszystko warto spojrzeć ze względu na japoński dubbing – jak wiadomo Sony dba o „lokalizację 2.0” nie tylko w Polsce i najważniejsze marki otrzymują stosowną lokalizację.

Możemy jednak żałować, że nadal nie otrzymaliśmy daty premiery. To byłaby dobra impreza na ujawnienie takiej bomby – konferencja Sony szału nie zrobiła, ale przynajmniej dostalibyśmy konkretną informację dotyczącą Detroit: Become Human.

Gra Davida Cage’a jest bez wątpienia jedną z najważniejszych, przyszłorocznych premier zmierzających wyłącznie na PlayStation 4. Twórca ponownie zaprezentuje graczom zakręconą historie, która tym razem będzie skupiać się na temacie androidów.

Tagi: Detroit: Become Human Sony tgs 2017 trailer zwiastun

Nie przegap