Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 20:30
Bohaterka Code Vein
745V

Code Vein nie ucieka od porównań do Dark Souls. Gameplay prezentuje walkę z wymagającym bossem

RPG od studia Shift został zaprezentowany na kolejnym materiale. Możemy dzisiaj spojrzeć na 10 minut czystej rozgrywki, na której dwójka bohaterów stara się pokonać bossa. Nie jest to łatwe zadanie.

Studio Shift od 2010 roku rozwijało markę God Eater, ale Japończycy otrzymali od wydawcy nowe zadanie. Deweloperzy tworzą klon ostatnich dzieł From Software, jednak twórcy nie zapominają o cechach wyróżniających.

Code Vein - gameplay pokazuje „Dark Souls z wampirami”

W ostatnich tygodniach nie narzekamy na brak materiałów z Code Vein. Twórcy rozwiązali worek z fragmentami rozgrywki, a najnowszy pozwala zainteresowanym spojrzeć na walkę z bossem – podobnie jak w przypadku Dark Souls, każde takie starcie będzie wymagającą przeprawą, a podczas rywalizacji będziemy zmuszeni do dobrej kontroli wojownika, idealnego wykorzystywania uników i atakowania w idealnym momencie.

Mimo licznych porównań, Code Vein ma swój „unikalny charakter”. Nawet poniższy film pokazuje inną stylistykę, wyróżniające się udźwiękowienie, czy po prostu fakt nastawienia rozgrywki na ciągłe zmagania z kompanem.

Szczerze mówiąc na początku nie byłem specjalnie zainteresowany grą, ale teraz czekam na datę premiery. Tytuł Shift może okazać się sporą przyjemnością w pierwszych miesiącach 2018 roku. Oby tylko przygoda była przepełniona trudnymi pojedynkami, a studio nie zapomniało o zdrowym balansie.

Materiał: Code Vein: 10 Minutes of Brutal Boss Fight Action

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Code Vein gameplay Shift

Nie przegap