Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 15:35
Kamil Glik ambasadorem FIFA 18
820V

FIFA 18. Kamil Glik ambasadorem i typuje swoją kartę z FIFA Ultimate Team

Electronic Arts Polska nie zdecydowało się tym razem na przygotowanie polskiej okładki z FIFA 18, ale ambasadorem produkcji został Kamil Glik. Obrońca AS Monaco wita się z fanami i typuje swoją kartę.

W przyszłym tygodniu FIFA 18 wskoczy na półki sklepowe. Gracze w tym wypadku mogą liczyć na między innymi kolejny sezon Drogi do sławy, czy też liczne zmiany w systemie rozgrywki.

Recenzja FIFA 18

W Polsce kupimy produkcję z Cristiano Ronaldo na okładce, ale ambasadorem produkcji został zawodnik AS Monaco. Kamil Glik przechodząc do ligi francuskiej udowodnił swoją wartość i był jednym z filarów drużyny, która sięgnęła po mistrzostwo Ligue 1.

Electronic Arts Polska ma zaszczyt poinformować, że Kamil Glik, grający na co dzień w AS Monaco FC został polskim ambasadorem gry EA SPORTS FIFA 18. Kamil Glik to jeden z najbardziej bramkostrzelnych środkowych obrońców na świecie. W zeszłym sezonie trafiał do siatki klubowych rywali aż 8 razy, w wyniku czego został nominowany do jedenastki sezonu 2016/17 Ligue 1. Obecną rundę zaczął równie obiecująco, strzelając dwa gole oraz trzykrotnie znajdując się w jedenastce kolejki Ligue 1 według dziennika L’Equipe. Kamil Glik jest zapalonym graczem serii FIFA. Już kilkukrotnie udowadniał, że z padem w ręku radzi sobie nie gorzej niż na prawdziwym boisku. Najwięcej czasu w grze spędza w trybie Ultimate Team. W związku z tym, zapytaliśmy go jak powinny wyglądać jego statystki w FIFA 18. 

Tymi słowami Electronic Arts Polska tłumaczy swoją decyzję. Świetnie, że firma zdecydowała się na nową twarz, bo Glik faktycznie zasłużył na takie wyróżnienie. Na deser możecie zobaczyć, jak sam piłkarz typuje swoją kartę z FIFA 18.

Warto pamiętać, że obrońca znalazł się na liście 50 najlepszych piłkarzy FIFA 18 – tylko dwóch Polaków trafiło do rankingu, którego dokładne szczegóły znajdziecie powyżej.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18 kamil glik

Nie przegap