Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2017 13:30
Forza Motorsport 7 z ogromnym patchem Day1
1914V

Forza Motorsport 7 z ogromnym patchem w dniu premiery. Gra na płycie nie będzie kompletna

Miłośnicy szybkich samochodów powinni uzbroić się w szybkie łącze. Turn 10 Studios potwierdziło plany związane z rozwojem Forza Motorsport 7, a jednocześnie otrzymaliśmy szczegóły łatki premierowej. Gracze pobiorą znaczącą część gry przez Xbox Live.

Turn 10 Studios przygotowuje największą grę wyścigową w swojej historii. Fani otrzymają dostęp do ponad 700 samochodów, sprawdzą różne tryby, wezmą udział w sieciowych zawodach i każdy z tych elementów sporo waży. Z tego powodu na płycie nie znajdziemy pełnej gry.

Forza Motorsport 7 to „doskonałe doświadczenie wyścigów przygotowane dla 4K”. Demo i zakończenie prac nad grą

Twórcy poinformowali na blogu, że Forza Motorsport 7 zajmuje 95GB, ale tylko 45GB trafi na płytę. Pozostałą część – 50GB! – będziemy musieli pobrać dzięki bezpłatnej aktualizacji Day1, która trafi na serwery 29 września.

Bez najmniejszego problemu włączymy produkcję z płyty, ale jeśli „chcesz poznać prawdziwą głębie i wielkość treści Forza Motorsport 7, to musisz dokonać dodatkowej aktualizacji”. Wśród plików pojawi się między innymi kampania dla jednego gracza Forza Driver’s Cup.

Klienci mogą również liczyć na serię wydarzeń na serwerach, jednak warto wiedzieć, że od dnia premiery nie otrzymamy dostępu do pełnej zawartości – Dom Aukcyjny, czy też nowe eventy #Forzathon zostaną odblokowane później. Gracze mogą liczyć na nagrody, samochody i inne atrakcje, które pobierzemy przez Sieć.

Następny wielki patch trafi na serwery w listopadzie. Posiadacze Xboksów One X pobiorą drugą wielką, aktualizację, która pozwoli na zmagania w rozdzielczości 4K przy płynności na poziomie 60 klatek na sekundę.

Źródło: https://forzamotorsport.net/en-us/news/wir_9_15_17

Tagi: forza motorsport 7 Microsoft patch Turn 10 Studios

Nie przegap