Roger Żochowski Roger Żochowski 17.09.2017 12:48
Tak wygląda presspack Pro Evo 2018 - Techland znów zaskoczył ciekawym pomysłem
2254V

Tak wygląda presspack Pro Evo 2018 - Techland znów zaskoczył ciekawym pomysłem

Polska reprezentacja narodowa w końcu na dobre zagościła w Pro Evo i na dodatek ma jedne z lepszych statystyk w Europie. Techland przygotowując presspacki dla największych redakcji, youtuberów i blogerów postawił więc na motywy biało-czerwone. Co znaleźliśmy w pudełku przyozdobionym Lewym i ekipą?  

Na PPE nigdy nie ukrywamy jak wyglądają presspacki od wydawców i często pokazujemy Wam na stronie czy na Facebooku, co przychodzi w paczkach do redakcji. Nie zawsze są to gadżety przygotowane przez zachodnie centrale, czasami ważniejsza jest kreatywność naszych rodzimych zespołów PRowych. Techland bardzo często potrafi zaskoczyć czymś nietypowym.

Tak wyglądają Polacy w Pro Evo 2018

Promki DiRT 4 przyszły dla przykładu w worku z ziemią, do którego dołączone były rękawiczki z pytaniem, czy gotów jesteś się ubrudzić sięgając po grę.

Presspacki Shadow Warrior 2 zawierały składniki spożywcze do zrobienia specjalnej potrawy w stylu głównego bohatera gry. Z kolei do Micro Machines dodana była charakterystyczna cerata na stół, mleko, chrupki kukurydziane oraz malutki sterowany samochodzik, aby dziennikarze mogli w swoich redakcjach stworzyć trasę. 

W przypadku Pro Evo Techland również postawił na własny pomysł. Główną atrakcją presspacka jest specjalnie spersonalizowany pad do PlayStation 4, na którym widnieją nie tylko logotypy najnowszej odsłony serii, ale cała konstrukcja zyskała nowe barwy nawiązujące oczywiście do kolorów naszej flagi.

Do pudelka trafił też specjalny zegarek z logo PESa, który dodawany był do preorderów, biało-czerwona koszulka oraz rzecz jasna promka z grą. W galerii możecie rzucić okiem na zdjęcia presspacka a naszą recenzje gry przeczytacie tutaj

Tagi: Konami Pro Evolution Soccer 2018 Techland

Nie przegap