Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.09.2017 12:00
PlayStation piękną bramką Zidane'a świętuje 20 lat partnerstwa z Ligą Mistrzów!
2583V

PlayStation piękną bramką Zidane'a świętuje 20 lat partnerstwa z Ligą Mistrzów!

Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie i przynosi nie tylko wspaniałe emocje, lecz również ogromne pieniądze i gigantyczną promocję, z których to mądrze skorzystało PlayStation!

Sam przyznam, że piłkę to oglądam co najwyżej jak leci jakiś mundial albo Euro, bo mnie to tam nie bardzo grzeje. Lecz jeśli nawet taki laik jak ja, utożsamił w swojej świadomości marki Champions League i PlayStation jako połączone w jedną zgraną parę, to znak, że Sony naprawdę dobrze wybrało nawiązując tę współpracę.

Recenzja Pro Evolution Soccer 2018

Tak, nie prosiliście mnie o moją autobiografię, wiem. Ten przykład miał na celu tylko mniej więcej pokazać skalę sukcesu, jaką PlayStation oraz Liga Mistrzów wypracowały wspólną ciężką pracą przez te ostatnie 20 lat.

Nie lada osiągnięciem jest bowiem wbić w umysły nawet przelotnych widzów piłkarskich zmagań w rozgrywkach UEFA, przekaz głoszący, iż najbardziej rozpoznawalna w Europie marka konsol zbratała się z najbardziej prestiżowymi mistrzostwami klubów na całym świecie! Dzięki temu gdy wielu z was pomyśli o Lidze Mistrzów, jednym z pierwszych nasuwających się skojarzeń będzie właśnie logo PS2, PS3, czy aktualnie PS4. 

Z okazji 20. rocznicy nawiązania tak owocnej dla obu stron kooperacji, PlayStation Europe zamieściło na Twitterze krótkie nostalgiczne wideo zawierające start-up kochanej "czarnuli" oraz epicki gol legendarnego Zinedine'a Zidane'a z 2002 roku, który dał jego Realowi Madryt zwycięstwo z Bayerem Leverkusen w finale Ligi Mistrzów. Wszystko oczywiście zostało podlane nieco PES-owym sosem.

Tagi: bramka 20-lecia champions league playstation zidane

Nie przegap