Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.09.2017 11:00
The Last of Us: Remastered. Aktualizacja dodaje nowe opcje graficzne!
4269V

The Last of Us: Remastered. Aktualizacja dodaje nowe opcje graficzne!

Naughty Dog wciąż pracuje w pocie czoła, aby dostarczać nam jak najlepsze doznania w swoich produkcjach. Okazuje się, że nie zapominają nawet o nieco leciwym już The Last of Us.

Przygody Joela i Ellie zawitały na rynku już parę ładnych lat temu. Od tego czasu tytuł zdążył zachwycić zarówno posiadaczy PS3 jak i PS4, a od niedawna jego najpiękniejszą wersją mogą cieszyć się posiadacze PlayStation 4 Pro. 

Recenzja The Last of Us: Remastered

Naughty Dog nawet po 4 latach nie zapomniało o swojej hitowej produkcji i ni stąd, ni zowąd opublikowało dziś do niej kolejną aktualizację. Ta oznaczona numerkiem 1.09 (1.03 dla samodzielnego Left Behind) wprowadza dwie kluczowe zmiany.

Pierwszą w nich jest przywrócenie supersamplingu, który został usunięty z gry jakiś czas temu celem poprawienia liczby wyświetlanych klatek na sekundę, dzięki czemu gracze otrzymali kolejne opcje konfiguracji swoich preferencji graficznych.

Drugą zaś jest naprawienie poważnego błędu z trybu multiplayer, gdzie za pomocą granatów dymnych można było wywołać wejść w dziwną kolizję z obiektami. Czy to już ostatnia łatka do TLoU? Być może nie, chociaż na dużo więcej bym nie liczył.

W ramach drobnych wspominek, wrzucam jeden ze zwiastunów gry.

Tagi: Naughty Dog ps4 pro the last of us remastered