Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.09.2017 10:00
Virtus.pro odpadło z ESL One New York
1637V

Virtus.pro odpadło z ESL One New York

Kondycja najpopularniejszego polskiego zespołu e-sportowego w ostatnich miesiącach pozostawia wiele do życzenia. Sporo przegranych turniejów, kilka nielicznych i tylko jeden wielki sukces, sprawiają, że u Virtusów dzieje się naprawdę źle.

Odbywający się właśnie turniej ESL One w Nowym Jorku miał być kolejną nadzieją dla Virtus.pro na to, aby odbić się od poziomu, na który spadają i zacząć szybować w górę po największe nagrody. Niestety to znów się nie powiodło.

Polacy przegrali swój pierwszy mecz w kategorii "best of 1" z FaZe rezultatem 5-16. Meczem decydującym o losach ekipy było starcie z Liquid w kategorii "best of 3", które również zakończyło się porażką - w tym przypadku VP ugrali jedną mapę. 

Tym samym Virtusi pożegnali się z turniejem ESL One New York i mogą zacząć szykować się do następnego wydarzenia, jakim będzie dla nich ELEAGUE CS:GO Premier 2017 z pulą nagród aż 1 mln dolarów!

Jeśli interesują was dalsze losy obecnych zawodów, na poniższym streamie obejrzycie dziś mecze półfinałowe, a w niedzielę wielki finał.

PS. Dziś w Łodzi odbywają się Mistrzostwa Polski ESL - link do transmisji poniżej.

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive e-sport esl one esl one new york Virtus.Pro

Nie przegap